Nápoveda

Prihlásenie
Nie je nutné. Ako prihlásený užívateľ však môžeš pridať ohnisko alebo piknikové miesto do vlastného zoznamu „Moje miesta“. Svoje obľúbené miesta máš tak k dispozícii vždy a na akomkoľvek zariadení, na počítači či na mobile. Rovnako tak môžeš ohniská alebo piknikové miesta hodnotiť, komentovať ich, zdieľať či lajkovať.
Hľadanie ohniska
Stačí zvoliť prostredie (les, lesopark, lúka, voda), lokalitu a maximálnu vzdialenosť v kilometroch od miesta, kde sa práve nachádzaš. Podrobnejšie vyhľadávanie ti umožňuje vybrať si miesto s altánkom, sedením okolo ohňa, so stolom, košom na odpadky, priestorom na hru, vodou na uhasenie či s možnosťou blízkeho parkovania.
Zdieľanie ohnísk
Vďaka prihláseniu cez svoj Facebook účet môžeš ohniská aj piknikové miesta jednoducho zdieľať s priateľmi cez Facebook, posielať ich e-mailom či lajkovaním na nich upozorniť svojich priateľov na Facebooku. Pre prípad, že chceš mať popis vybraných miest s ich polohou poruke aj tam, kde nemáš dostupný internet, môžeš si ich vopred vytlačiť.
Moje miesta
Každé ohnisko alebo piknikové miesto s ohniskom má vpravo hore tlačidlo „Moje“. Slúži k jednoduchému pridaniu miesta do tvojho vlastného zoznamu „Moje miesta“. V budúcnosti ich tak nájdeš bez opätovného vyhľadávania. Po prihlásení sa cez Facebook dokonca na akomkoľvek zariadení.
Hodnotenie
Ako prihlásený užívateľ môžeš každé miesto hodnotiť od jednej do piatich hviezdičiek. Čím viac hviezdičiek, tým lepšie hodnotenie.
Pridaj miesto
Máš tip na skvelé miesto? Odfoť ho, zisti jeho GPS súradnice a pošli nám ho. Stačí kliknúť na „Pridaj miesto“, vyplniť základné informácie a pripojiť fotografie ohniska alebo piknikového miesta.